برف نو

 

پاکی آوردی ای امید سپید . . .

 

پانوشت : فرصت نوشتن ندارم، برای همین به عکس رو آوردم!
توضیح عکس: خیابان ولی عصر - اولین برف تهران آذر ماه ٨٧.

/ 10 نظر / 18 بازدید
ماه مهربون

سلام ! این عکست من رو یاد روزهایی انداخت که در ایران گذراندم و واقعاَ راست گفتی که پاکی آوردی ای امید سپید. من هیچ وقت تهران نبودم ولی تهران و مردمش رو (نگفتم ارگان های دولتی) خیلی دوست دارم. امیدوارم روزی فرصتی پیش بیاد و بتونم دوباره به محل تولدم که همون ایران هست برگردم (اگر چه دیگه قصد ندارم اونجا زندگی کنم).

حافظ ایمانی

[گل] با برف با سلام با پنج دانه برف در پنج گاهی کوتاه اما گویا ... آمدم اما گرم با گلوئی بلند از فریاد در فصل سکوت آمدم تا بگویم بهاری در راه است تا لکه ی شکوفه ی خونی اردیبهشت را به پیراهن سپیدم برگرداند. در زمستانه ... [گل]

ح . ا

حامد عزیزم تو نیز اولین برف تهران را در ماه پیش نشانم دادی که آن نیز خواندنی بود کاش آنقدر برف می بارید که تمام سیاهی ها از روی تیره ی پایتخت ایران پاک می شد از کلمات جذابی که برایم نگاشتی سپاس .

گردشهر با چراغ

ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما پا وامکش از کار ما بستان گرو دستار ما متشکر از لینکت[گل]

علی

سلام عزیز! این روزها خیلی بدقول شده ام. اما ببخش. در اولین فرصت داستان را برایت می فرستم. آسمان مال تو باد و زمین هم[گل]

مینا

سلام. خوب باشی. قلندروار به روز است.

اردیبهشت

سلام دامتی جونم ...خوبی[ماچ][بغل] من به روز شدم[لبخند]

مریم شهرتاش

سلام و درود درست چندی قبل بود که میخواستم به وبلاگ تان بیایم. اما نمیدانم چرا پرشن بلاگ اصلا کار نمیکرد. وبلاگ بسیار زیبایی دارید با متن ها و تصویر های زیبا. شاد باشید و خرم.

خسته

خوبی دوربین مبایل با رزولیشن پایین اینه که عکس فرم سورئالی به خود گرفته